❤ Witamy w serwisie EroCall.pl ❤

Nasza strona zawiera treści o charakterze erotycznym i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich! Wchodząc tutaj akceptujesz warunki regulaminu i oświadczasz, że ukończyłeś 18 lat.

Niewolnica

U Johna byłam już pół roku. W sumie było nas 3, ale to ja mu się zawsze najbardziej podobałam. Pierwszy raz spotkaliśmy się w klubie, potem był sex a rano propozycja: czy nie chciałabym zostać jego niewolnicą. Ogromne zarobki, luksusowe warunki życia. Bez zastanowienia się zgodziłam.

Wszystkie zawsze chodziłyśmy tylko w bieliźnie, majtki były z stymulatorem łechtaczki na pilota, którego miał John. Gdy tylko któraś poczuła stymulację, musiała od razu do niego przyjść. Miałyśmy kobietę, która dbała o nasz wygląd i codzienną lewatywę – by sex analny był higieniczny. Wszystkie brałyśmy tabletki antykoncepcyjne. Często mieliśmy sex grupowy, ale to zawsze mnie John posuwał ostatnią.

Tego dnia siedziałam przy basenie, gdy poczułam ‚wezwanie’. Okazało się, że będę mieć Johna tylko dla siebie, a nasze wyczyny będą filmowane i znajdą się na necie. Po prostu uwielbiam tę pracę! John kazał mi się przebrać w czerwoną koronkową bieliznę i koszulkę. Rura już czekała. Miałam tańczyć.

Odstawiłam seksowny taniec, zakończony zdjęciem majteczek, którymi wcześniej pocierałam łechtaczkę. W końcu usiadłam Johnowi na kolanach i zaczęliśmy się namiętnie całować. Nasze języki walczyły ze sobą. John miętosił moje piersi, ściskał sutki – ja odwdzięczałam się tym samym. Często dawał mi klapsy. Potem kazał mi uklęknąć między jego nogami. Zębami rozpięłam mu rozporek i zsunęłam bokserki. To mój ulubiony widok – jego średniej wielkości czerwony ogier. Łapczywie wzięłam go do ust. John złapał mnie za włosy i poruszał moją głową – wchodził aż po jądra. Ależ on był rozpalony! Robiłam mu loda jakieś 10 minut, po czym John kazał mi wstać i położyć się na stole. Całował moje piersi i palcem drażnił łechtaczkę. Wsunął potem język w moją ciasną gorącą cipkę i buszował w niej, na przemiennie masując językiem moją perełkę.


Ależ byłam rozpalona. Jęczałam. Po jakimś czasie, gdy byłam już bliska orgazmu, John sięgnął po wtyczkę analną. Kazał mi obrócić się na brzuch. Wsunął palec w moją cipkę, by go dobrze zwilżyć, a potem powoli zaczął go wciskać w moją dupcię. Ruszał przy tym nim na boki, by bardziej ją rozciągnąć, co sprawiało mi ogromną rozkosz. Po jakimś czasie wyjął palec i nagle bardzo silnie wsunął we mnie nasmarowaną wazeliną wtyczkę analną. Zabolało mnie aż krzyknęłam, na co John powiedział „tak, suko – teraz będzie bolało”, co jeszcze bardziej mnie podnieciło. Uwielbiam, jak John miesza mnie z błotem :).

John kazał mi teraz uklęknąć, tyłem do niego, co posłusznie zrobiłam. Dał mi kilka klapsów i jeszcze głębiej wcisnął wtyczkę w moją wypełnioną po brzegi dupcię. Potem poczułam, jak jego ogier powoli wchodzi w moją cipkę. Była niesamowicie ciasna przez wtyczkę w dupci. Ledwo się zmieścił, sprawiając mi rozkoszny ból. Przez chwilę posuwał mnie powoli, by w końcu nagle i szybko wyjąć wtyczkę. Przez jakieś 5 minut jeszcze brał moją cipkę – teraz szybko i stanowczo. Jęczałam z rozkoszy.

W końcu po jakimś czasie John zmienił dziurkę. Wiedziałam, że najbardziej lubi sex analny. Najpierw powoli, miarowo wsuwał i wysuwał swojego ogiera w i z mojego tyłeczka. Potem coraz szybciej, by znowu zwolnić. I znowu szybko, po czym bardzo zwolnił i wyszedł ze mnie. Kazał mi położyć się na plecach. Podniosłam wysoko nogi, by odsłonić dupcię. John wszedł w nią znowu – tym razem bez żadnego oporu, bo wytworzył się tam już śluz. Sięgnął po wibrujące jajeczko i przytknął je do mojej perełki. Brał mnie raz wolno raz szybko. W końcu przyśpieszył – teraz czułam już tylko rozkosz przeszywającą całe ciało. Brał mój drżący tyłeczek aż plaskało. Po jakimś czasie doszedł i poczułam, jak jego gorąca sperma wypełnia mój anus. Zatrzymał się i dyszał nade mną, po czy mnie pocałował.

„Doszłaś?” – zapytał, na co ja zaprzeczyłam. Za karę dostałam niezłe lanie w pupę, po czym John wsunął jajeczko w moją cipkę i zaczął robić mi minetę. Po kilku minutach moje ciało przeszyły dreszcze orgazmu. John położył się na mnie i chwilę odpoczywaliśmy, całując się.

Potem John wstał, kazał mi się ubrać i ‚wezwał’ pilotem dwie pozostałe dziewczyny. Kazał im zrobić dobrze facetowi, który nas filmował. Natomiast ja poszłam z Johnem pod prysznic.

Śledź i polub nas:
error