❤ Witamy w serwisie EroCall.pl ❤

Nasza strona zawiera treści o charakterze erotycznym i jest przeznaczony dla osób pełnoletnich! Wchodząc tutaj akceptujesz warunki regulaminu i oświadczasz, że ukończyłeś 18 lat.

Gorący wyjazd na narty

Żarliwe spotkanie w Zakopanem ?

Spotykali się dość co rusz, jednakże nie miał męstwa przybliżyć się do niej. Operowali w tej samej spółce ale na różnorodnych kondygnacjach. Widzieli się na przejściu, w windzie oraz pokazach firmowych. Mijały miesiące, a on jedynie fantazjował o niej i ślinił się na jej widok. On podobnie wpadł jej w oko, wyglądał na zadbanego 40-sto latka z dużym świadomością humoru. Nareszcie na pewiej z imprez przełamał się i wszczął ją uwodzić. Szło mu sprawnie, była nim z ikrą zaintrygowana. Bawili się wysoce niesamowicie i wiadomo umówili się na spotkanie poza spółką w piątkową noc. Od genezy wiedzieli, że istnieje coś więcej, nie tylko zwyczajny flirt. Tak też się stało, jęli się regularnie widzieć.

Oboje lubili się sportem zatem wymyślili kilkudniowy wyjazd na narty. Oboje nie maskowali, że mają zapał na coś więcej. Z sporą gorączkowością oczekiwali na dzień odjazdu. Byli fizycznie uszczęśliwieni kiedy on nastał. Po przyjeździe na przyczółek rozpakowali się i udali się na zjazd prześledzić warunki narciarskie. Były najlepsze więc nosili się z zamiarem drobiazgowo kolejny dzień. Powrócili do motelu, skonsumowali wieczerzę i udali się do komnaty. On pierwszy udał się pod natrysk, wrócił po kilku minutach. Jej czas w umywalni był stanowczo dłuższy. Ukazała się w szafirowym szlafroku, zajęła miejsce przed nim i zsunęła go. Fundamentalny raz spojrzał ją w samej bieliźnie. Zachodziło to, czego tak wysoce łaknął. Jego dłoń przemierzała po jej wymarzonym ciele. Ona była tym wniebowzięta, czynił to z przeogromną cielesnością. Natchnęła go, by uraził wszelkiego zakamarka jej ciała. Tak też robił, pocałował każdy urywek jej ciała. Taktownie masował jej piersi uwięzione w misternym staniku. Pocałował szyję, brzuch, pośladki i kształtne uda.

Odpiął jej biustonosz, by wyzwolić, a później delektować się jej jędrnymi piersiami. Zawładnął ją w pasie i przyłożył do siebie. Jego już opuchły penis dotykał jej seksownych pośladków. Po cichu jęczała z podniecenia, a on położył dłonie na jej piersiach. Po momenciku przyklękiwał, na wysokości jego oczu odnalazło się się jej krocze. Zsunął z niej figi i zbliżył usta do jej aromatycznej szparki. Wtłoczył do niej język. Zagłębiał się w nią intymnym głodnym językiem, starał się drażnić każdy zakamarek. Ciągnęła dłonie na jego głowie i dociskała do siebie, by sprawił jej jeszcze więcej przyjemności. Po kilku minutach zerwał się. Nie zastanawiała się długo, klęknęła i uchwyciła w dłoń nabrzmiałego członka, przybliżyła go do warg. Oblizała drobiazgowo główkę, po czym wetknęła do ust. Poczęła ją ssać i wysoce taktownie przygryzać zębami. Te subtelne i jątrzące pocałunki nie trwały długo, nabrała tak głęboko ile była w głębi. Prosto się zakrztusiła ale nie liczyła się z tym, poczęła kręcić głową, w górę i w dół.

Po kilku chwilach takiej zabawy wyjęła i ponownie delikatnie pieściła. Sprawiała mu tym niesamowitą rozkosz. Znowu wróciła do ostrego obciągania. W chwilach największej rozkoszy próbował dociskać jej głowę ale nie pozwalała. Nie chciała jego ingerencji, obciągała zdecydowanie po samę jadra, które w chwili przerwy starannie wylizywała i próbowała je oba naraz wsadzić do ust.
Po kilku momentach takiej zabawy wydobyła i znowu taktownie pieściła. Nabrała tym niemożliwą przyjemność. Jeszcze wróciła do ciętego obciągania. W momentach maksymalnej przyjemności kosztował dociskać jej głowę ale nie pozwalała. Nie pisała się jego interwencji, obciągała stanowczo po samę jadra, które w momencie przerwy drobiazgowo wylizywała i degustowała je oba naraz włożyć do ust. Po wydłużonym obciąganiu i lizaniu prosiła, by siadał na fotelu. Gdy to wykonał rozkładając nogi siadała na jego kolanach. Podchwyciła penisa w dłoń i nakierowała w kieruneku spragnionej dziurki. Nadziewała się z ogromną czułością, nachyliła się powoli, starała się dociskać, jak nade wszystko do jego krocza. Jego ręce na gwałt wylądowały na jej klatce piersiowej, brzuchu i pośladkach. Chciał udzielić rytm ujeżdżania ale znów nie zezwoliła wtrącać się. Czyniła sobie rewelacyjnie w popularnym tempie. Jego jądra przytykały jej wspaniale wydepilowanej szparki. Nie była zmuszonym na wieki czekać na orgazm, odezwała się głośno wzdychać i jęczeć.

Urwała się z niego, padła na skraju kanapy i rozciągnęła nogi. Tym hojnym gestem inwitowała go do siebie. Nastał, założyła mu nogi na ramiona. Nadział się w nią od razu i zwrócił się posuwać. Robił to bardzo drobiazgowo, wszelki jego ruch miał na celu wejście w nią, jak najgłębiej. Jęczała w puls jego uderzeń. Nie maskowała swoich żądz. Jego poczynania nabrały, że pomrukiwała z decydowanie głośniej. Poprosiła o więcej, mocniej i głębiej. Podążył  szybko i wbijał się za wszelkim razem mocniej. Patrzył, jak znowu zbliża się jej orgazm. Zamiar, że będą szczytować łącznie podniecała go znowuż bardziej. Spojrzał na nią, zdobyła go fala rozdzierającego dreszczu. Znowu nieporównanie rzucił tempo, a po chwili nasienie zalało jej wnętrze. Zrobił jeszcze klika ruchów, po czym dobył go i zbliżył do jej twarzy. Ona drobiazgowo oblizała wszelki urywek jego prącia.

Śledź i polub nas:
error